bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online Pe HaiSaRadem.ro vei gasi bancuri, glume, imagini, video, fun, bancuri online, bancuri tari, imagini haioase, videoclipuri haioase, distractie online. Nu ne crede pe cuvant, intra pe HaiSaRadem.ro ca sa te convingi.

pigs cloned for trasplants

Discussions in English. Only English! is alowed in this forum.

Moderator: Membrii Speciali

pigs cloned for trasplants

Mesajde OryNider » Dum Ian 14, 2007 9:19 am

brettski scrie:Dolly the Sheep cloned five years ago has arthritis already. Already this year we've had pigs cloned for trasplants. Where is this all going and how ethical is it?
So pigs were cloned to be close to humans for trasplants.
johnnyboy scrie:all this cloning around and talking of bacon is making me hungry.

:shock:
Dar, dacă va face cineva să păcătuiască pe unul din aceşti micuţi, care cred în Mine, ar fi mai bine pentru el să i se lege de gât o piatră mare de moară şi să fie aruncat în mare. (Marcu 9:42)
Avatar utilizator
OryNider
Membru cu statut special
Membru cu statut special
 
Mesaje: 906
Membru din: Mie Apr 05, 2006 9:45 am
Localitate: Arad, Romania
Anul naşterii: 31 Aug 1976

Re: pigs cloned for trasplants

Mesajde OryNider » Mar Dec 09, 2008 2:10 am

I can't eat any flesh of animals that have cip implants or nano-tech impants. :| so cloned or not does not matter...
Dar, dacă va face cineva să păcătuiască pe unul din aceşti micuţi, care cred în Mine, ar fi mai bine pentru el să i se lege de gât o piatră mare de moară şi să fie aruncat în mare. (Marcu 9:42)
Avatar utilizator
OryNider
Membru cu statut special
Membru cu statut special
 
Mesaje: 906
Membru din: Mie Apr 05, 2006 9:45 am
Localitate: Arad, Romania
Anul naşterii: 31 Aug 1976


Înapoi la English Language

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori

cron