BluePink BluePink
XHost
Servere virtuale de la 20 eur / luna. Servere dedicate de la 100 eur / luna - servicii de administrare si monitorizare incluse. Colocare servere si echipamente de la 75 eur / luna. Pentru detalii accesati site-ul BluePink.

Sunt eu un închinător adevărat?

Documentele de pe portal.

Sunt eu un închinător adevărat?

Mesajde OryNider » Mie Apr 22, 2009 1:28 am

Alin,

Te rog dacă poţi scana cu 300 dpi coperta de la cartea tipărită la Cromatica Press, mar interesa moto de pe verso.

Merci. :=D
Dar, dacă va face cineva să păcătuiască pe unul din aceşti micuţi, care cred în Mine, ar fi mai bine pentru el să i se lege de gât o piatră mare de moară şi să fie aruncat în mare. (Marcu 9:42)
Avatar utilizator
OryNider
Membru cu statut special
Membru cu statut special
 
Mesaje: 906
Membru din: Mie Apr 05, 2006 9:45 am
Localitate: Arad, Romania
Anul naşterii: 31 Aug 1976

Re: Sunt eu un închinător adevărat?

Mesajde innoire » Mar Iul 16, 2013 7:35 am

Sunt eu un inchinator adevarat? Iata o intrebare buna, pentru meditatie. Daniel 12:10 spune cine sunt inchinatorii adevarati si care nu sunt.
Dumnezeu este iubire.
innoire
Membru Special
Membru Special
 
Mesaje: 503
Membru din: Joi Apr 13, 2006 10:09 pm
Anul naşterii: 11 Noi 1969

Re: Sunt eu un închinător adevărat?

Mesajde OryNider » Lun Aug 12, 2013 8:46 am

Nu ştiu dacă e prea potrivit titlul, "închinător", sună ca şi cum ar contesta felul cum "cineva" se închină lui Dumnezeu, şi nu cum îi slujeşte lui Dumnezeu şi pe fraţii lui.
Dar, dacă va face cineva să păcătuiască pe unul din aceşti micuţi, care cred în Mine, ar fi mai bine pentru el să i se lege de gât o piatră mare de moară şi să fie aruncat în mare. (Marcu 9:42)
Avatar utilizator
OryNider
Membru cu statut special
Membru cu statut special
 
Mesaje: 906
Membru din: Mie Apr 05, 2006 9:45 am
Localitate: Arad, Romania
Anul naşterii: 31 Aug 1976


Înapoi la Documente Creştine

Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator

cron